plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Miliony widzów w Świeradowie-Zdroju

Ekipa Telewizji Polskiej przywitała widzów pod najstarszym budynkiem w Świeradowie – Domu Zdrojowym, który zachował formę i wygląd z XVIII w. kiedy to został wybudowany. W jego skład wchodzi najdłuższa na Dolnym Śląsku modrzewiowa Hala Spacerowa (80 m długości). Świeradów-Zdrój jest idealnym miejscem do wypoczynku, charakteru uzdrowiska dodaje miasteczku panujący tu specyficzny mikroklimat, który tworzą m.in. olejki eteryczne lasów iglastych, sprzyjające klimatycznym kuracjom.

Telewizja wybrała się również na stok jednej z najnowocześniejszych stacji narciarskich w Polsce – Kolei Gondolowej. Stok liczy 2500 metrów oświetlonej nartostrady przystosowanej zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Po wyczerpującym dniu ekipa telewizyjna postanowiła zrelaksować się w świeradowskim Medical SPA Malinowy Dwór, który znany jest m.in. z zabiegów opartych na najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej.

W weekend widzowie całej Polski, za sprawą TVP1, mieli okazję przekonać się, że Świeradów-Zdrój ma wiele atrakcji skierowanych zarówno do osób szukających wypoczynku leczniczego jak i tych aktywnie spędzających czas w postaci uprawiania sportów zimowych.