plane

Blog

test

Miecz Xyrality dla każdego

LORDS

Nieodkryte tajemnice Średniowiecza, sojusze, wymiana towarów z innymi graczami, czy wreszcie rozgrywanie sieciowych wojen. To tylko niektóre z możliwości, które udostępnia Lord & Knights, darmowa gra MMORPG, dla systemów iOS, Android oraz wersji przeglądarkowej.

 

Gra Lord & Knights wypuszczona na rynek, okazała się wielkim sukcesem studia Xyrality z 2011 roku. Potwierdzeniem tego jest  ponad milion pobrań na iTunes. Od dziś dostępna również na polskich serwerach.

Czym ten wynik jest podyktowany? Przede wszystkim wygodą. Aplikacja jest dostępna na iOS i androida oraz w wersji przeglądarkowej. Niewątpliwym ukłonem w stronę graczy jest tryb MMO, do gry może dołączyć każdy kto ma dostęp do Internetu. Rozgrywka zawsze może nas przez to zaskoczyć. Rozbudowując swoje miasto, decydując o liczbie armii i planując wyprawy wojenne, możemy zajmować się równocześnie swoimi czynnościami.

Dla każdego gracza–następuje ten moment, w którym ze świata średniowiecznych zamków, walk, lordów i rycerzy, musi zrezygnować na rzecz przyziemnych obowiązków. Od dzisiaj wszyscy posiadacze urządzeń mobilnych, mogą zabrać  Lord & Knights  dosłownie wszędzie. A jej pobranie nie kosztuje zupełnie nic.

Lord & Knights jest grą strategiczną, osadzoną w realiach Średniowiecza. Gra z pewnością zadowoli fanów ostatnio popularnych Settlersów Online, czy klasyków takich jak Twierdza, World of Warcraft czy Heroes of Might and Magic.

Grę można pobrać ze strony:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xyrality.lkclientbeta

http://itunes.apple.com/de/app/lords-knights-medieval-strategy/id421864154?mt=8

Trailer gry dostępny pod adresem:

http://www.youtube.com/watch?v=ZNqeVZX7mxM&feature=youtu.be