plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Mężczyźni z żelaza w Świętokrzyskiem

Wystawie będzie towarzyszył nietypowy happening zorganizowany przez Galerię Sztuki Współczesnej „Winda” i Tomasza Tworka, kieleckiego kolekcjonera sztuki. Zwiedzający będą mogli obejrzeć proces montażu rzeźb przy akompaniamencie muzyki i z wykorzystaniem efektów świetlnych. Artysta będzie osobiście zarządzał całą akcją z kabiny specjalnie przygotowanego „Traktora z Żelaznym”.

„Ludzie z żelaza” to jeden z najważniejszych cyklów w polskiej sztuce współczesnej, jednocześnie jeden z najrzadziej prezentowanych. Kielce będą pierwszym od blisko 10 lat polskim miastem, goszczącym wystawę z którą artysta od blisko ćwierćwiecza przemierza świat w hołdzie ludziom pracy. Wystawa potrwa do końca października 2009. Więcej informacji na temat autora oraz szczegółowy plan wernisażu na swietokrzyskie.travel