plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Matmix V – finał

Konkurs był podzielony na dwa etapy. Jego pierwsza cześć w całości była prowadzona w internecie. Uczniowie rozwiązywali zadania konkursowe, które były prezentowane na stronie www.matmix.pl.

Matmix.pl po raz kolejny pokazał, że odmienna formuła i prowadzenie rywalizacji w sieci sprawiają, iż co roku konkurs cieszy się tak dużą popularnością wśród młodych ludzi, którym nie są obce nowe technologie – mówi Piotr Tomczak z firmy Casio.

Do ścisłego finału, którego gospodarzem było XL im. Stefana Żeromskiego w Warszawie, zakwalifikowało się 97 uczniów gimnazjów z całego kraju. W ciągu 60 minut finaliści mieli za zadanie rozwiązać test wielokrotnego wyboru składający się z 30 zadań matematycznych.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody w postaci laptopów, odtwarzaczy MP4 oraz najnowsze modele kalkulatorów graficznych firmy Casio FX-CG20 z kolorowymi, podświetlanymi ekranami.

Więcej informacji na www.matmix.pl