plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Matmix V dostępny w sieci

Udział w konkursie daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i wiedzy w rywalizacji z innymi uczestnikami matematycznych zmagań z całej Polski. Matmix.pl uczy także samodzielnego, kreatywnego myślenia oraz zachęca do ciągłego poszerzania matematycznych zainteresowań.

W Internetowym Konkursie Matematycznym Matmix.pl wystartować może praktycznie każdy, kto ma dostęp do Internetu. Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy, który potrwa do 14 marca 2011 odbywa się on-line. Uczniowie rozwiązują zadania, które co tydzień pojawiają się na stronie internetowej. Najlepsi i najwytrwalsi zakwalifikują się do drugiego etapu, którego finał odbędzie się w Warszawie.

Umiejętność wykorzystania technologii informacyjnych w nauce przedmiotów ścisłych sprawia, że stają się one bardziej przyjazne i zrozumiałe. Konkurs Matmix.pl popularyzuje matematykę wśród młodzieży, a także przez swą formułą, motywuje uczniów do systematycznej pracy i samodzielnego zdobywania wiedzy z różnych źródeł – mówi Piotr Tomczak z firmy Casio.

V Internetowy Konkurs Matematyczny Matmix.pl trwa do 2 kwietnia 2011 roku.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na: www.matmix.pl

 

O firmie CASIO

Casio – to światowy lider w produkcji nowoczesnych kalkulatorów.
Ideą funkcjonowania firmy Casio na rynku jest aktywny udział w życiu społeczeństwa głównie poprzez wspieranie badań edukacyjnych w zakresie stosowania nowych technologii w nauczaniu.
Na przestrzeni ponad 41 lat obecności na światowym rynku elektroniki użytkowej, firma sprzedała ponad miliard kalkulatorów na całym świecie. Dystrybutorem kalkulatorów Casio na Polskę jest firma ZIBI S.A.