plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Materiał Spa

Wodą w cellulit
Malinowe Spa Balneo to zabieg przeznaczony dla każdej skóry, szczególnie dojrzałej i suchej, ze skłonnościami do cellulitu. Wykonywany jest na profesjonalnych preparatach z serii Balneokosmetyki. W ich skład wchodzi bardzo silnie zmineralizowana lecznicza woda o wyjątkowo wysokiej zawartości bioaktywnych siarczków oraz innych mikro i makroelementów, takich jak sód, wapń, magnez, potas, brom i jod. Składniki te wykazują wyjątkową aktywność fizjologiczną i intensywnie wpływają na skórę i cały organizm. Woda siarczkowa w kontakcie ze skórą zmiękcza, uelastycznia i złuszcza powierzchniowe warstwy naskórka, przyspieszając jego odnowę i regenerację, działając jednocześnie ujędrniająco i antycellulitowo – mówi Agnieszka Jonik, kierownik Spa Hotelu Malinowy Dwór.

Spa Balneo
Prócz wody siarczkowej, w skład zabiegu wchodzi m.in. termoaktywna borowina, która ze względu na zawarte w niej kwasy organiczne i sole posiada właściwości przeciwzapalne, ściągające i rozgrzewające. Z kolei zielona glinka zapobiega powstawaniu stanów zapalnych, a ekstrakt z bluszczu bogaty we flawonoidy, przyspiesza proces redukcji tkanki tłuszczowej. Składniki te pobudzają mikrokrążenie i cyrkulację krwi. Skóra po zabiegu nabiera zdrowego kolorytu i blasku, staje się idealnie gładka, sprężysta i elastyczna. Wszystko to okraszone olejkiem grejpfrutowym, który doskonale relaksuje i odświeża, wspomagając w produktach do pielęgnacji usuwanie zbędnego tłuszczu w organizmie. Zabieg trwa około godziny i składa się z trzech faz – głębokiego oczyszczania (exfoliacji), regeneracji i odżywiania, po wygładzanie. Spa Balneo należy wykonywać w zależności od nasilenia problemu, 2-3 razy w tygodniu lub jako zabieg jednorazowy w celu natychmiastowej poprawy kondycji skóry – dodaje Agnieszka Jonik, kierownik Spa Malinowy Dwór.

Afrodyta to Ty!
Inną nowością wprowadzaną w gabinetach Spa, jest zabieg na bazie muszli morskich. To nowa propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie moc składników pochodzących z morskich głębin. Zabieg ładuje ciało pozytywną energią, dostarczając mu jednocześnie wielu wartościowych składników. Podczas całego procesu zmysłom słuchu i woni towarzyszą delikatne dźwięki i zapachy kojarzące się z oceanem. Dzięki temu możemy poczuć się niczym Afrodyta wyłaniająca się z morskiej piany – zapewnia Jonik. Podstawą zabiegu są wybrane muszle morskie, przy pomocy których wykonany zostaje uspokajający masaż. Jednocześnie ciało poddane zostaje oddziaływaniu preparatów z serii Sea Creation stworzonej na bazie substancji zwanej thermophilins, wydobywanej ze szczelin dna Zatoki Kalifornijskiej. Te dobroczynne zabiegi, jak Spa Balneo czy masaż muszlami, wykonywane są m.in. w Hotelu Medical Spa Malinowy Dwór w Świeradowie – Zdroju.

Więcej informacji na: www.malinowydwor.pl

Malinowe Hotele**** Medical SPA – to hotele zlokalizowane w malowniczych miejscowościach uzdrowiskowych. O ich wyjątkowości świadczy wykorzystywane do zabiegów naturalne tworzywo lecznicze – woda siarczkowa pochodząca ze źródła „Malina”. Nowoczesne i eleganckie Hotele wyposażone w profesjonalne Centra Rehabilitacji; SPA & Wellness oferują szeroki wachlarz zabiegów leczniczych, kosmetycznych i pielęgnacyjnych