plane

Blog

test

Margaryna Śniadaniowa Klasyczna Odkryciem Roku 2012

Margaryna Śniadaniowa Klasyczna

Margaryna Śniadaniowa Klasyczna, marka Zakładów Tłuszczowych Bielmar Sp. z o.o., została nagrodzona godłem Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2012. O przyznaniu nominacji marce zdecydowała Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, doceniając innowacyjność produktu, stały wzrost zainteresowania i dalsze perspektywy odbioru przez rynek.

Godło „Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2012” dla Margaryny Śniadaniowej Klasycznej to szczególne wyróżnienie – przyznawane w oparciu o obserwacje rynku i zachowań konsumentów. Świadczy też o tym, jak dużą popularnością i niesłabnącym zaufaniem cieszy się nasz produkt – mówi Aleksander Szałajko, Specjalista ds. komunikacji w ZT Bielmar Spółka z o.o. – Od 19 lat łączymy tradycyjną recepturę oraz  niezmienny, lubiany smak, z nowoczesną technologią produkcji i wygodnymi opakowaniami. Niewątpliwie to połączenie jest jedną z podwalin naszego sukcesu.
Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2012 to kategoria, która stworzona została z myślLaur Konsumenta 2012_Margaryna Śniadaniowaą o produktach i usługach nowych, innowacyjnych, bądź produktów o znacznym wzroście popularności w ciągu ostatniego roku. Przy ocenie Margaryny Śniadaniowej Klasycznej pod uwagę wzięto m.in. jakość, świeżość (trwałość), smak, walory odżywcze oraz innowacyjność w technologii produkcji.
————————
Organizatorem Lauru Konsumenta 2012 jest Kowalski Pro-Media, oraz redakcja „Rzecz o Biznesie” – dodatku do dziennika „Rzeczpospolita”. Pierwsza edycja konkursu miała miejsce w 2004 roku. Stworzony w ramach projektu ranking oparty jest na badaniu popularności produktów i usług na polskim rynku. W badaniach  udział wzięło tysiące Polaków wskazujących na najwyżej cenione przez siebie marki.