plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Mamo, Tato, lecę na Sabat Czarownic!

Kto poleci na Sabat?
„Wyprawa na Sabat” to rodzinna gra dla poszukiwaczy skarbów, przygód i zaklęć. Od piątku, aż do 6 sierpnia na magicznym blogu Czarownicy Świętokrzyskiej publikowane będą zadania, których rozwiązanie wymagać będzie wyobraźni, spostrzegawczości i zaangażowania. Każda zagadka to szansa na magiczną nagrodę i odkrycie fragmentu zaklęcia. Najbardziej wytrwali gracze, którzy wypełnią wszystkie zadania i ułożą zaklęcie regionu wezmą udział w „odczarowywaniu” nagrody głównej. Jedną z nagród będzie m.in. specjalne zaproszenie na Sabat Czarownic, rodzinną imprezę organizowaną we wrześniu w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach.

Czarownica Blogerka
Blog www.krainaczarownic.pl to internetowy pamiętnik Świętokrzyskiej Czarownicy powstały z myślą o uczniach szkół podstawowych. Jest to tym samym pierwszy blog o tematyce regionalnej dedykowany dzieciom w wieku 7-12 lat. Najmłodsi czytelnicy i ich rodzice znajdą tu opisy miejsc atrakcyjnych dla dzieci, zaproszenia na rodzinne imprezy i mnóstwo ciekawostek o regionie. Lektura bloga przybliży dzieciom także słynne postaci i legendy związane z województwem świętokrzyskim. Posty urozmaicone są opisem zabawnych przygód niezwykłej blogerki i jej pupila – kota Czarka. Rozgrywająca się na łamach bloga „Wyprawa na Sabat” będzie zatem, nie tylko edukacyjną podróżą po magicznym województwie, ale także źródłem zabawy dla całej rodziny. Więcej informacji o grze i zasadach uczestnictwa na www.krainaczarownic.pl.