plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Malinowy Hotel najlepszym Medical SPA w Polsce!

Jesteśmy dumni z tegorocznego wyniku – mówi Anna Arak, Brand Manager – Pokonaliśmy znane marki Hoteli SPA w Polsce. To świadczy o tym, iż Goście docenili wysoką jakość usług medycznych i niezwykłe właściwości wody siarczkowej ze źródła „Malina”, którą wykorzystujemy do zabiegów leczniczych w Malinowym Zdroju. Malinowy Zdrój to pierwszy w Polsce obiekt z europejskim certyfikatem Medical Wellnes. Dodatkowo hotel stanął na podium i zajął trzecie miejsce w kluczowej kategorii za najlepszy hotel SPA w Polsce. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wśród nagrodzonych znajdzie się także nasz nowy obiekt Hotel**** Medical SPA Malinowy Dwór – dodaje Anna Arak.

Idea SPA łączy w sobie rozmaite sposoby pielęgnacji poprzez odpowiednio dobrane zabiegi lecznicze, oparte na terapiach wodnych i masażach. W ośrodkach typu Medical SPA szczególny nacisk położny jest na centra rehabilitacji, gdzie goście mogą korzystać z zabiegów z zakresu hydroterapii, fizykoterapii oraz różnych form masażu. Uzupełnienie tych propozycji stanowią zabiegi kosmetyczne i atrakcje typu Wellness.

Więcej informacji na: www.malinowehotele.pl

Malinowe Hotele
Malinowe Hotele**** Medical SPA – to hotele zlokalizowane w malowniczych miejscowościach uzdrowiskowych. O ich wyjątkowości świadczy wykorzystywane do zabiegów naturalne tworzywo lecznicze – woda siarczkowa pochodząca ze źródła „Malina”. Nowoczesne i eleganckie Hotele wyposażone w profesjonalne Centra Rehabilitacji; SPA & Wellness oferują szeroki wachlarz zabiegów leczniczych, kosmetycznych i pielęgnacyjnych.