plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Magiczny sabat już w czerwcu

Ubiegłoroczne widowisko, zainspirowane legendarnymi zlotami czarownic w  Świętokrzyskim oczarowało Polaków. Na Kadzielnię przybyło kilka tysięcy osób, a telewizyjną transmisję obejrzało ponad dwa miliony widzów. Publiczność zachwyciły zarówno występy Gwiazd, jak i kostiumy, choreografia, wizualizacje i  liczne efekty specjalne. Tegoroczny Sabat Czarownic będzie niemniej zaskakujący, a w świat czarów i magii wprowadzą widzów Anna Popek i Andrzej Grabowski.

- Pierwszy Sabat odbył się we wrześniu, ale tegoroczny – wraca już na swoje prawowite miejsce w  kalendarzu, czyli w czerwcowy tydzień Nocy Świętojańskiej. To czas magii i czarów, więc nie ma lepszego miejsca na ten wieczór niż widowisko inspirowane tajemnymi spotkaniami czarownic – mówi Jacek Kowalczyk, Prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, Organizatora Sabatu Czarownic. – W tym roku dodatkowo data ta zbiega się z początkiem wakacji i  czerwcowym długim weekendem, czyli wszystko sprzyja wyprawie na Sabat.

Udział w koncercie jest bezpłatny, ale wejście na teren Amfiteatru umożliwi jedynie specjalna wejściówka. Można je będzie wygrać w konkursach organizowanych w mediach lokalnych i  ogólnopolskich oraz w portalach społecznościowych. Wystarczy obserwować uważnie stronę www.swietokrzyskie.travel w poszukiwaniu nowych informacji o imprezie.