plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Magiczny Sabat Czarownic w Dwójce !

Ducha magicznych spotkań sprzed setek lat wskrzeszą m.in. Doda, Tatiana Okupnik, Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, Mrozu czy Beata Kozidrak i zespół Bajm. Imprezę w niezwykłej scenerii amfiteatru na Kadzielni poprowadzą Anna Popek oraz Andrzej Grabowski.

Według badań TNS OBOP, publikowanych przez serwis WirtualneMedia.pl, ubiegłoroczną emisję live obejrzało ponad dwa miliony telewidzów.

Początek emisji: 21 : 13 w TVP2