plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Magia świąt w obiektywie

By wziąć udział w poszukiwaniach magicznych i świątecznych chwil, należy odpowiednio się nastroić. Wytężyć wzrok i dostrzec niezwykłe widoki za oknem. Przygotować węch i poczuć zapach świątecznego drzewka czy wigilijnych potraw. Wsłuchać się w melodię kolęd oraz rozmowy przy świątecznym stole. Następnie uchwycić magiczną chwilę świąt Bożego Narodzenia i pochwalić się zdjęciem na oficjalnym profilu marki Casio Exilim na Facebooku.

Spośród zamieszczonych zdjęć zostanie wybrane to jedno, którego autor otrzyma kompakt Casio Exilim. EX-Z330 to model dzięki któremu wykonanie zdjęcia dobrej jakości zajmuje parę sekund. Za sprawą funkcji Best Shot Button aparat ten jest sprzymierzeńcem tych, którzy chcą uchwycić każdą chwilę.

Konkurs „Uchwyć magię świąt” rozpoczął się 23 grudnia i potrwa do Nowego Roku. Więcej informacji o zabawie można znaleźć na profilu marki na Facebooku: www.facebook.com/CasioExilimPolska.

 

 

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl