plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

M jak mobilne głośnki stereo

Genius SP-M120 i Genius SP-M150 to niewielkie głośniki charakteryzujące się mocą wyjściową na poziomie 2 i 4 W. Bardzo łatwo podłączyć je do notebooka, odtwarzacza CD/MP3 lub innego źródła dźwięku stereo. Na panelu przednim posiadają duży potencjometr, który służy do regulacji głośności. Nie zapomniano także o gniazdku słuchawkowym, zlokalizowanym w dogodnym dla użytkownika miejscu.

Genius SP-M200 to konstrukcja mocniejsza, cechująca się mocą 6 W. Głośniki te również posiadają polerowane, czarne wykończenie, którego dopełnieniem są stylowe maskownice wykonane z metalu. Oprócz wyłącznika i regulacji głośności, z przodu umieszczono także potencjometr odpowiadający za barwę dźwięku. Gniazdo słuchawkowe, w odróżnieniu do młodszych braci, znajduje się z tyłu.

Nowe głośniki są już dostępne w polskich sklepach. Objęto je 24-miesięczną gwarancją producenta i kosztują, odpowiednio, 25, 30 i 40 PLN brutto (M120, M150 i M200).

 

 

O marce Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius, to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl