plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Luksusowy LuxeMate i200

Genius LuxeMate i200 to elegancka, kompaktowa klawiatura, która pochodzi z popularnej serii płaskich klawiatur biurkowych. Dzięki swojej konstrukcji gwarantuje oszczędność miejsca. Jej wymiary to zaledwie 32,1×14,2×2,54 cm. Istotną cechą są kwadratowe nasadki klawiszy o niewielkim skoku, które powinny zapewnić komfort pracy.

Swoim wyglądem klawiatura przypomina równorzędne wyroby marki Apple. Posiada 12 klawiszy szybkiego dostępu do multimediów i Internetu. Z komputerem komunikuje się przewodowo, za pośrednictwem portu USB.

Nowość objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 39 PLN brutto.

 

 

O marce Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius, to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl