plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Lotniczy Navigator 905BT od Geniusa

Genius Navigator 905BT komunikuje się z komputerem przy pomocy popularnego Bluetootha. Dzięki temu nie blokuje portu USB i zapewnia nawet do 10 metrów zasięgu roboczego. Ciekawostką jest zastosowanie tzw. Flying Scrolla, umożliwiającego przewijanie dokumentów w 8 kierunkach przez „zwykłe” poruszanie myszą.

Przydatnym dodatkiem jest oprawka Stick-N-Go, która pozwala przymocować Navigatora 905BT do obudowy notebooka. Na dołączonej płycie CD, oprócz sterowników, znajduje się 60-dniowa wersja oprogramowania Norton Symantec.

Mysz wyposażona jest w sensor optyczny o rozdzielczości 1600DPI. Producent przewidział dwie wersje kolorystyczne: królewski rubin i chłodne srebro.

Genius Navigator 905BT objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi 59 PLN brutto.

 

 

O marce Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius, to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.geniusnet.pl.