plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Listopad miesiącem Polskiego Uśmiechu

Celem zabawy jest wybranie polskiego odpowiednika popularnego zdjęciowego okrzyku „cheese”. Akcja, która w całości jest prowadzona w sieci pod adresem www.facebook.com/PolskiUsmiech z dnia na dzień przyciąga coraz więcej Polaków, stąd też decyzja o jej przedłużeniu do końca listopada.

Według statystyk Facebooka, najwięcej uśmiechniętych Polaków zamieszkuje województwa mazowieckie i małopolskie. Jak dotąd, właśnie z tych dwóch regionów napłynęło najwięcej zgłoszeń. Propozycje nadsyłają także mieszkańcy „17-ego województwa” – Wielkiej Brytanii.

Akcję oficjalnie wsparła firma Casio, przekazując na rzecz zabawy „aparat uśmiechu”, którym głosami użytkowników Facebooka został model Casio Exilim FH100.

Nowym partnerem Polskiego Uśmiechu została także projektantka – Anna Hukowska, która specjalnie na potrzeby konkursu przygotowała zestawy smakowitej biżuterii.

Więcej informacji na temat akcji „Polski Uśmiech musi mieć Polski Okrzyk” można znaleźć na life.exilim.eu/pl/ oraz www.facebook.com/PolskiUsmiech.