plane

Blog

test

Legalne programy pomagają dzieciom

LEGALO_kids

W okresie świąt Bożego Narodzenia każdy kto zakupi legalne oprogramowanie pomaga dzieciom z Fundacji „Mam Marzenie”. Organizatorem akcji jest firma LEGALO®.

Celem akcji „Dzieci LEGALO”, która potrwa do 31 grudnia, jest pomoc najmłodszym poprzez przekazanie 5 euro od każdego sprzedanego produktu na stronie www.legalo.pl. Każdy student, nauczyciel czy wykładowca, który zakupi oprogramowanie za pomocą sklepu LEGALO® może w okresie świątecznym spełnić marzenia wielu dzieci.

„Wsparcie finansowe Fundacji Mam Marzenie, to nie tylko inicjatywa na rzecz pomocy dzieciom ale również chęć spełnienia ich życzeń, które w okresie świąt są dla nich najważniejsze” – mówi Ronny Drexel, Dyrektor LEGALO®. „Dlatego postanowiliśmy przekazać 5 euro za każdy sprzedany produkt na ten cel w okresie Bożego Narodzenia oraz kontynuować akcję wsparcia Fundacji od stycznia 2012 roku – dodaje Ronny Drexel.”

LEGALO® oprócz idei pomocy dzieciom, poprzez swoją działalność prowadzi również akcję edukacyjną „Nic nie pobije oryginału…” na temat szkodliwości używania nielegalnego oprogramowania. W tym celu wraz z takimi firmami jak Adobe, Microsoft oraz Video2brain wspólnie podjęły strategiczną współpracę, której efektem było stworzenie oferty taniego oprogramowania. Dzięki temu studenci, uczniowie, nauczyciele, profesorowie i pracownicy administracyjni na uczelniach w całej Europie mogą za pomocą strony www.legalo.eu zakupić przykładowo pakiet Microsoft Professional Plus 2010 nawet o 80% taniej.

Więcej informacji - www.legalo.pl

O LEGALO.eu

Niemiecka firma LEGALO GmbH & Co. KG, istnieje na rynku od kwietnia 2011 roku. Jej celem jest docieranie do użytkowników w całej Europie i uświadamianie im szkodliwości nielegalnego oprogramowania w edukacji, przy równoczesnej szerokiej ofercie oprogramowania komputerowego w specjalnych cenach. Uczniowie, studenci i nauczyciele mogą korzystać z firmowych sklepów internetowych, znajdujących się już w dziesięciu krajach Europy Wschodniej. Proces zakupóww nich jest prosty, podobnie jak wersyfikacja statusu ucznia, studenta, bądź nauczyciela.