plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Kuchnia z wyspą – zaproś gości do gotowania

Wyspa to wyeksponowane, wolno stojące stanowisko pracy, odsunięte od ściany i umieszczone na środku kuchni. Mogą ją tworzyć np. blat roboczy z płytą kuchenną, kuchenką lub zlewozmywakiem. Do wyspy może być dołączona także powierzchnia dedykowana do spożywania posiłków, np. stół.

Taka organizacja przestrzeni wydobywa z cienia osoby przyrządzające posiłki i pozwala na prezentację kulinarnego kunsztu. Równocześnie każdy, kto wejdzie do kuchni ma możliwość delektowania się widokiem przyrządzanych potraw. To rzadka przyjemność w dzisiejszych czasach, kiedy coraz częściej korzystamy z gotowego, szybkiego jedzenia. Ze względu na swobodny dostęp do stanowiska pracy, w kuchennej krzątaninie może uczestniczyć większa liczba osób. Do wspólnego gotowania można więc łatwo wciągnąć domowników, a także przyjaciół.

Do stworzenia wyspy nadają się duże zamknięte kuchnie oraz mniejsze o charakterze otwartym – łączone z jadalnią lub salonem. Potrzebuje ona bowiem większej powierzchni niż typowa zabudowa przyścienna. Wokół wyspy powinna być zapewniona odpowiednia przestrzeń, która umożliwi swobodne poruszanie się i dostęp do pozostałych urządzeń kuchennych czy mebli.

W zależności od tego, czy w wolnostojącym fragmencie zabudowy znajdzie się zlewozmywak czy płyta kuchenna trzeba doprowadzić do niej odpowiednie instalacje. Z tego powodu wyspę najlepiej zaprojektować na etapie wykańczania mieszkania. W innym przypadku mogą być potrzebne przeróbki, by podłączyć rury lub przewody.

Do adaptacji na wyspę nie potrzebujemy specjalnego sprzętu AGD. – „Idealnie nadają się do tego zwykłe kuchenne urządzenia do zabudowy. Jest jednak jeden wyjątek. Stanowisko do gotowania wymaga zamontowania specjalnego okapu – mocowanego do sufitu” – podpowiada Alina Chemperek-Gumiela, przedstawicielka firmy Candy Polska, producenta urządzeń AGD.

Ze względu na szczególne wyeksponowanie stanowiska pracy, wyspa wymaga systematycznej dbałości o czystość i porządek. To na niej przede wszystkim skupia się uwaga osoby wchodzącej do kuchni. Taka organizacja przestrzeni kuchennej daje dużą swobodę dla miłośników gotowania a zarazem dyscyplinuje tych, którzy lubią kuchenny rozgardiasz.