plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Kowbojska edycja komputerów Game Engine

Na pokładzie Game Engine COJ zainstalowano kartę graficzną GeForce GTS 250, tworzącą duet z czterordzeniowym procesorem Intel Core 2 Quad Q8200. Całość uzupełniono 2-gigabajtowym kompletem pamięci Kingmax, który pracuje z częstotliwością 1066MHz przy opóźnieniu CAS równym 5.

Call of Juarez: Więzy Krwi to prequel uznanego na całym świecie shootera, osadzonego w realiach dzikiego zachodu. Pełna wersja gry dołączana jest do każdego komputera Game Engine COJ.

Zestawy Game Engine COJ objęte są 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door i dostępne są w sieci salonów komputerowych Reactor oraz na stronie www.reactor.pl, w cenie 2959 PLN brutto (bez systemu operacyjnego) lub 3349 PLN brutto (z systemem Windows XP).