plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Konkurs "Ze Świętokrzyskiego do Betlejem"

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego przygotowała dla wszystkich chętnych konkurs na najpiękniej zaśpiewaną kolędę. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody w postaci wielu atrakcji, jakie oferuje Województwo Świętokrzyskie. Soliści, duety i zespoły wokalne, które chcą wziąć udział w konkursie „Ze Świętokrzyskiego do Betlejem”, powinny do 11 grudnia 2009 przesłać na wskazany adres wypełnioną kartę zgłoszeniową, którą wraz z regulaminem można pobrać ze strony swietokrzyskie.travel

Finałowe występy będą miały miejsce podczas koncertów w Ujeździe na zamku Krzyżtopór, Placu Artystów w Kielcach i Bałtowie. „Serdecznie zapraszamy wszystkich, by włączyli się we wspólne kolędowanie i ubieranie choinki. Pragniemy, by każdy mógł dołożyć swoją cegiełkę, byśmy mogli poczuć w pełni magię Świąt Bożego Narodzenia” – mówi Małgorzata Wilk- Grzywna z ROT Województwa Świętokrzyskiego.