plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Komiksowe Świętokrzyskie

Jedną z grup docelowych ujętych w strategii promocji regionu jest młodzież. Komiks, ze względu na swój charakter przekazu, z łatwością dociera do młodych ludzi. Jednocześnie w przyjemniej formie przekazuje informacje na temat regionu i jego tradycji. – komentuje pomysł Łukasz Wilczyński, z agencji Planet PR, która doradza przy promocji województwa.

Wydawnictwo, którego twórcą jest agencja Kuman Art, będzie opowiadało o odwiecznej walce dobra ze złem w nieco humorystycznej formie. Przeciwko sobie staną czarownice o urodzie Lary Croft oraz gang zbója Madeja, którego celem będzie zdobycie kwiatu paproci.

Więcej informacji na temat samego regionu oraz kampanii promocyjnej można znaleźć na stronie www.swietokrzyskie.travel

 

O Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego z siedzibą w Kielcach, została powołana w 2002 roku w celu rozwoju turystyki w regionie. Ponadto ma na celu integrację środowiska turystycznego w województwie świętokrzyskim poprzez współpracę sektora publicznego z sektorem gospodarki turystycznej oraz stowarzyszeniami działającymi w obszarze turystyki. Więcej na www.rot.swietokrzyskie.travel