plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Klasy ze snów do końca lutego

Który z nadesłanych komiksów otrzyma największą liczbę głosów? Która wizja szkoły za 100 lat będzie najbliższa internetowej publiczności? Przekonamy się już w marcu.Tymczasem, pora na ostatnie kliknięcia myszką. Wystarczy wejść na stronę www.klasazesnów.pl i zagłosować na swojego faworyta.

Oto nominowane szkoły:

Szkoła Podstawowa Kunowice
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Malbork
Liceum Ogólnokształcące Nr 6 Chełm
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich Łomża
Gimnazjum w Grzegorzewie Grzegorzew
Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego Lipsko
Zespół Szkół w Słobódce Słobódka
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. Obrońców Pokoju Opole
Gimnazjum nr 58 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Poznań
Gimnazjum im. F. Szołdrskiego  Nowy Tomyśl
V Liceum Ogólnokształcące Legnica
Zespół Szkół im. Jana Pawła II Brzostek
Szkoła Podstawowa nr 52 im. Małego Powstańca Częstochowa
Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Sportowymi Bielawa
Gimnazjum nr 1 w Ornecie Orneta
Publiczne Gimnazjum im. M. Kopernika Nowa Wieś
Gimnazjum im. Jana Pawła II Budzów
Szkoła Podstawowa nr 172 im. Stefana Banacha Łódź
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Janusza Korczaka Ruda Śląska
Salezjańskie Gimnazjum i Liceum im. Św. Jana Bosko Legionowo

Praca, która otrzyma największą liczbę głosów, nagrodzona zostanie zestawem multimedialnym NOBO o wartości ok. 4 000 zł, dzięki któremu prowadzenie lekcji będzie bardziej atrakcyjne, a wizualizowana wiedza łatwiej przyswajana przez uczniów.

 

O marce NOBO
NOBO to znana na całym świecie marka produktów biurowych oraz sprzętu przeznaczonego do komunikacji wizualnej, należąca do międzynarodowej firmy ACCO Brands Corporation. NOBO dostarcza na rynki światowe nowoczesne systemy prezentacji i planowania, wysokiej klasy sprzęt multimedialny (projektory, rzutniki, wskaźniki laserowe) oraz rozbudowane systemy ekspozycyjne (ekrany projekcyjne, flipcharty, tablice informacyjne).
Więcej informacji: www.acco.pl