plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Klasa ze Snów pod skrzydłami Ministerstwa Środowiska

„Przedsięwzięcie to jest wspaniałą okazją do integracji w działaniach na rzecz ochrony środowiska” – napisał Janusz Zaleski w liście informującym o przyznaniu patronatu. Organizatorzy konkursu liczą na zaangażowanie nauczycieli oraz opiekunów w edukację ekologiczną dzieci i młodzieży, która rozpoczęta w młodym wieku, szybko przynosi wymierne efekty.

„Zapraszając uczniów i nauczycieli do udziału w ekologicznej edycji Klasy ze snów, chcemy zachęcić ich do wykorzystania niestandardowych, często pomijanych materiałów plastycznych. Pozwoli to nie tylko na odkrycie nowych zastosowań i technik, ale także na rozwój kreatywności młodych uczestników” – komentuje Katarzyna Repeta, przedstawiciel marki NOBO, organizatora konkursu. „Liczymy na pomysłowość młodych artystów i wsparcie nauczycieli, a jako specjaliści, chętnie wskażemy drogę do ekologicznych inspiracji” – dodaje Joanna Mieszkowicz z AERIS FUTURO.

W tej edycji Jury przy ocenianiu pracy zwróci szczególną uwagę na wykorzystanie w projekcie jak największej ilości materiałów ekologicznych. We wszystkich pracach ocenione zostaną także: ujęcie tematu, nakład pracy włożonej w projekt wymarzonej klasy oraz wrażenia artystyczno – estetyczne.

Prace należy przesyłać do 31 grudnia 2009 (decyduje data stempla pocztowego), a więcej informacji można zdobyć odwiedzając stronę konkursu: www.klasazesnow.pl

 

Terminarz konkursu Ekologiczna Klasa ze Snów

• wrzesień 2009 – start konkursu
• wrzesień – 31 grudnia – termin nadsyłania prac (decyduje data stempla pocztowego)
• styczeń 2010 – obrady Jury
• 7 – 28 lutego 2010 – głosowanie na Nagrodę Publiczności
• marzec-kwiecień 2010 – ogłoszenie wyników

   

O marce NOBO

NOBO to znana na całym świecie marka produktów biurowych oraz sprzętu przeznaczonego do komunikacji wizualnej, należąca do międzynarodowej firmy ACCO Brands Corporation. NOBO dostarcza na rynki światowe nowoczesne systemy prezentacji i planowania, wysokiej klasy sprzęt multimedialny (projektory, rzutniki, wskaźniki laserowe) oraz rozbudowane systemy ekspozycyjne (ekrany projekcyjne, flipcharty, tablice informacyjne).

Więcej informacji: www.acco.pl

 

O fundacji AERIS FUTURO

Jedyna w Polsce organizacja, która kompleksowo zajmuje się carbon offsets, projektami rekompensującymi emisje gazów cieplarnianych do powietrza.Stworzyła pierwszy i jedyny w Polsce KALKULATOR CO2 obejmujący szacowanie śladu klimatycznego (‘carbon footprint’) oraz umożliwiający ograniczanie i zneutralizowanie tego śladu (‘carbon offseting’) poprzez sadzenie drzew w ramach programu CZAS NA LAS oraz projekty zwiększające efektywności energetyczną.
Więcej informacji na stronie: http://aeris.eko.org.pl