plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

‘Klasa ze snów’ coraz bliżej finału

„Czym zaskoczą nas uczniowie w tym roku? Poprzednie edycje pokazały, że wyobraźnia uczniów nie ma żadnych ograniczeń. Tym bardziej, że tegoroczne prace oprócz plastycznego ujęcia tematu, mają również płaszczyznę werbalną. Komiks to dodatkowe wyzwanie, zastanawialiśmy się bowiem o czym na lekcjach będą rozmawiać uczniowie za 100 lat? Już niedługo się o tym przekonamy! Liczymy na wiele zaskakujących i kreatywnych propozycji – mówi Katarzyna Repeta przedstawicielka marki NOBO, organizatora konkursu.

A jest o co walczyć! Najlepsze prace zostaną nagrodzone czterema zestawami multimedialnymi NOBO, które umożliwiają wizualizację przekazywanej wiedzy, czyniąc tym samym lekcje bardziej atrakcyjnymi. Na autorów prac czekają także nagrody indywidualne. Każda szkoła może wystawić do konkursu tylko jedną pracę, przygotowaną indywidualnie lub grupowo. Do zgłoszenia należy dołączyć wypełniony formularz, który można pobrać ze strony www.klasazesnow.pl. Na efekty pracy uczniów czekamy do 31 grudnia 2010 roku.

 

O marce NOBO
NOBO to znana na całym świecie marka produktów biurowych oraz sprzętu przeznaczonego do komunikacji wizualnej, należąca do międzynarodowej firmy ACCO Brands Corporation. NOBO dostarcza na rynki światowe nowoczesne systemy prezentacji i planowania, wysokiej klasy sprzęt multimedialny (projektory, rzutniki, wskaźniki laserowe) oraz rozbudowane systemy ekspozycyjne (ekrany projekcyjne, flipcharty, tablice informacyjne).
Więcej informacji: www.acco.pl