plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Kieszonkowe 14 megapikseli

Exilim EX-S200 wyróżnia się elegancką i ultra-smukłą obudową, która mierzy tylko 18 mm grubości. Aparat dostępny jest w pięciu kolorach, co powinno uczynić go atrakcyjnym dla każdego oka. Wyposażono go m.in. w unowocześniony tryb Premium Auto, dzięki któremu ustawienia są automatycznie dostosowywane do scenerii oraz panujących warunków.

W modelu Exilim EX-Z800 postawiono na delikatne i zaokrąglone kształty. Przygotowano także sześć odmiennych wariantów kolorystycznych, takich jak błękit, fuksja czy róż. Ponadto, do dyspozycji użytkownika oddano rozszerzoną funkcję Dynamic Photo, dzięki której, bez udziału komputera, można poddawać zdjęcia poważnym modyfikacjom.

Zarówno w S200, jak i Z800 zainstalowano nowy procesor graficzny EXILIM Engine 5.0. Dopełnieniem całości jest kolorowy wyświetlacz o przekątnej równej 2,7 cala oraz możliwość nagrywania filmów w formacie HD.

Oba aparaty są już dostępne w Polsce. Objęto je 24-miesięczną gwarancją i można je nabyć w cenach, odpowiednio, 699 PLN brutto za model Z800 i 899 PLN brutto za model S200.

 

 

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.exilim.pl