plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Jubileuszowy odcinek „Ojca Mateusza”

Na pięćdziesiąty, jubileuszowy odcinek przygód „Ojca Mateusza” ponownie zaprosi widzów Województwo Świętokrzyskie. Przypomnijmy, że Regionalna Organizacja Turystyczna współfinansuje produkcję w ramach kampanii promocyjnej regionu. Jak mówi Jacek Kowalczyk, prezes ROT WŚ, decyzja o zachęceniu twórców serialu do tego, aby jego akcja rozgrywała się w najatrakcyjniejszych miejscach Świętokrzyskiego (m.in. w Kielcach, Bałtowie czy Opatowie), była strzałem w dziesiątkę.

- W badaniach wizerunkowych, które przeprowadziliśmy przed rozpoczęciem kampanii promocyjnej w „Ojcu Mateuszu”, tylko 30 proc. ankietowanych wiedziało, że Sandomierz leży w Świętokrzyskiem. Obecnie, również dzięki niej, rośnie zarówno rozpoznawalność samego Sandomierza, jak i innych czarujących miejsc naszego regionu. Z satysfakcją mogę więc powiedzieć, że promocja poprzez serial cieszący się kilkumilionową widownią, okazała się bardzo dobrą decyzją – mówi Kowalczyk.

W najbliższym odcinku, którego premiera odbędzie się 14 października 2010 r. w TVP1 o godz. 20:25 (powtórka w niedzielę, 17 października 2010 r. o godz. 17:20, również w TVP1) Ojciec Mateusz będzie usiłował rozwikłać sprawę małżeństwa Wernerów, które planuje otworzyć w Sandomierzu Ośrodek Hipoterapii. Zgodna i kochająca się z pozoru para okazuje się mieć bowiem swoje sekrety…

Więcej na: www.swietokrzyskie.travel