plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Jeśli Wypasiona Zima, to w Świeradowie – Zdroju!

„Wypasiona Zima” to projekt, który ma na celu pokazać, że zima w każdym zakątku Polski jest piękna. Podczas najbliższego weekendu kamera TVP zawita w Świeradowie – Zdroju, miejscowości z długą tradycją uzdrowiskową, ale także wciąż rozwijającą się nowoczesną infrastrukturą narciarską.

Świeradów – Zdrój pojawi się na antenie TVP1 już w piątek 4 lutego, w programie Kawa czy Herbata od godz. 6:45 do 08:05. Podczas tej odsłony będzie można zobaczyć min. główną ulicę miasta – Zdrojową, a o 14:45 widzowie zostaną oprowadzeni po świeradowskim Spa. W sobotę 5 lutego o godz. 12:50 kamera zagości w nowoczesnym Hotelu Medical SPA Malinowy Dwór, będącym jednym z dwóch miejsc w Polsce, posiadających najsilniejszą wodę siarczkową na świecie. Z kolei w niedzielę 6 lutego przeniesie się na stok, gdzie już od rana zaglądać będzie w kolejnych wejściach od godz. 12:49 do 16:48 m.in. do specjalnie przygotowanej kuchni, w której powstawać będą niezwykłe dania.

Podczas trzydniowego programu widzowie spotkają się z osobami blisko związanymi z miejscowością i za pośrednictwem kamery odwiedzą najważniejsze atrakcje miasta. Będą mogli także wygrać czterodniowy pobyt dla dwóch osób w Malinowym Dworze. Nie zabraknie również kuchni na stoku, w której m.in. w jednym z sobotnich wejść o godz. 10:30 zostaną przygotowane rozmaite potrawy, w tym nietypowy jak na porę roku – deser malinowy.