plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Japonia wspiera Polski Uśmiech

Akcja „Polski Uśmiech musi mieć Polski Okrzyk”, prowadzona od początku października na Facebooku, ma na celu wybranie słowa, które z powodzeniem przylgnie do ust Polaków, stając się rodzimym odpowiednikiem zdjęciowego okrzyku jakim jest „cheese”. Biorący udział w zabawie mogą zamieszczać zdjęcia wraz z proponowanym słowem na stronie, która jest dostępna pod adresem: www.facebook.com/PolskiUsmiech.

- Pomysł na akcję jest ciekawy i co ważne nietypowy. Myślę, że pozytywne emocje oraz kreatywna zabawa słowami są skutecznym lekarstwem na jesienne dni. - komentuje udział w akcji Piotr Wierzbicki z firmy Zibi S.A., która jest wyłącznym dystrybutorem aparatów Casio Exilim na Polskę. - Aparaty Exilim, także technologicznie, są stworzone do chwytania chwil, a w tym właśnie uśmiechu. - dodaje.

Firma Casio przygotowała nagrodę specjalną w postaci „aparatu uśmiechu”, który wybiorą sami Internauci, oddając głosy na proponowane modele Exilim. Aparat zostanie przekazany osobie, która przedstawi najciekawszą propozycje na polski odpowiedni okrzyku „cheese” wraz ze zdjęciem.

Więcej informacji na temat udziału marki Casio Exilim w akcji „Polski Uśmiech musi mieć Polski Okrzyk” można znaleźć na blogu EXILIM Life: life.exilim.eu/pl/.