plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Jaki smak ma zwycięstwo w Zimowym Zjeździe Czarownic?

Zjazd na byle czym, najbardziej spektakularny skok w zaspę, narty złej mocy brzmią nieprawdopodobnie? A jednak najbliższy weekend upłynie pod znakiem imprezy, jakiej jeszcze nie było na zimowej turystycznej mapie Polski: Zimowy Zjazd Czarownic. W sportowe szranki staną znawczynie magii oraz całe rodziny. To jedyna, niepowtarzalna okazja, aby przekonać się czy czary wystarczą do pokonania rodzinnej współpracy i solidarności.

W ciągu dwóch dni, na każdego, kto przybędzie do Niestachowa (12.02 – sobota) i na stok Stadion Kielce (13.02. – niedziela) czeka morze atrakcji oraz nieszablonowe konkurencje. Także pula nagród jest naprawdę imponująca. Aparaty fotograficzne marki Casio Exilim, vouchery do restauracji, karnety na wyciąg narciarski czy gadżety sportowe (m.in. polary, plecaki, torby sportowe) to wszystko czeka na zwycięzców.
Zimowy Zjazd Czarownic, pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej, rekomenduje także Małgorzata Wilk – Grzywna, Dyrektor Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, podkreślając, że wydarzenie łączy w sobie ideę rodzinnie spędzanego czasu wraz z poznawaniem tradycji i historii regionu. Na takiej kanwie zbudowany został program.
Stąd 12 lutego (sobota), upłynie pod znakiem Zawodów Baby Jagi, niedziela (13 lutego) natomiast, to spotkanie ze świętokrzyskimi legendami i wierzeniami.

Nie zwlekaj! Pakuj narty i przybywaj na Zimowy Zjazd Czarownic!

Szczegółowy harmonogram imprezy oraz dodatkowe informacje na temat nagród: www.swietokrzyskie.travel oraz www.krainaczarownic.pl

Impreza: Zimowy Zjazd Czarownic
Data:
• 12.02.2011r., start godz. 10.00, zakończenie ok. godz. 16.00 – Niestachów
• 13.02.2011 godz. start godz. 12.00, zakończenie ok. godz. 16.00 – Stadion Kielce