plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

ISO dla CKK ResQ

Przyznanie certyfikatów spełnienia normy ISO 9001:2008 Systemy zarządzania jakością – Wymagania oraz normy EN ISO 13485:2003 + AC :2007 o brzmieniu Wyroby medyczne — Systemy zarządzania jakością — Wymagania dla celów przepisów prawnych, potwierdza więc wiarygodność firmy oraz gwarantuje wszystkim klientom Serwisu sprzętu medycznego CKK ResQ usługi najwyższej jakości.

Uniwersalny serwis sprzętu medycznego CKK ResQ funkcjonuje już od roku. Zajmuje się przede wszystkim serwisowaniem urządzeń medycznych, czyli przeglądami i naprawą elektronicznych urządzeń medycznych, a w szczególności defibrylatorów LIFEPAK, kardiomonitorów oraz pomp infuzyjnych.

Serwis CKK ResQ znajduje się w Łoziskach koło Warszawy oraz w Katowicach. W wielu przypadkach inżynierowie wyjeżdżają również do klientów i wykonują przeglądy bezpośrednio u klienta. Więcej informacji na stronie www.ckkresq.pl w zakładce Serwis.