plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Intuicyjny tablet Genius EasyPen M406

Powierzchnia robocza tabletu wynosi 4×6 cali, a uzyskana rozdzielczość to 2560 LPI. W połączeniu z super lekkim piórem posiadającym 1024 stopni nacisku, Genius stworzył precyzyjny oraz wygodny w użytkowaniu zestaw. Solidna i przemyślana konstrukcja tabletu pozwala zminimalizować zmęczenie nadgarstka podczas wielogodzinnej pracy, a matowa powierzchnia zapobiega zostawianiu odcisków palców na obudowie. Lekkie pióro, ważące zaledwie kilka gramów, nie tylko zwiększa komfort rysowania ale również odzwierciedla szkicowanie zwykłym ołówkiem.

Używanie tabletu Genius EasyPen M406 jest bardzo intuicyjne, a to za sprawą wygodnego rozmieszczenia przycisków zaprojektowanych z myślą o ułatwieniu oraz przyspieszeniu pracy użytkownikom. W zestawie z tabletem znajdziemy również oprogramowanie Photo & Graphic Designer oraz Photo Manager 9.0. Urządzenie działa zarówno w środowisku Win 7, Vista, XP jak i Mac OS X.

Cena detaliczna nowego tabletu Genius EasyPen M406 to ok. 209 zł brutto. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.geniusnet.pl