plane

Blog

Kontakt dla mediów

 • Lukasz Wilczynski
  Łukasz Wilczyński

  tel. 516 036 036

  l.wilczynski@planetpr.pl

 • Anna Watza
  Anna Watza

  tel. 516 086 086

  a.watza@planetpr.pl

 • Malgorzata_Szywala
  Małgorzata Szywała

  tel. 666 300 053

  m.szywala@planetpr.pl

 • Dorota_Ryciak
  Dorota Ryciak

  tel. 666 300 052

  d.ryciak@planetpr.pl

 • Katarzyna Banas
  Katarzyna Banaś

  tel. 666 300 054

  k.banas@planetpr.pl

 • Izabela Ozaist
  Izabela Ozaist

  tel. 666 300 057

  i.ozaist@planetpr.pl

 • Karolina Potempa
  Karolina Potempa

  tel. 666 300 058

  k.potempa@planetpr.pl

 • Magdalena Wymazala
  Magdalena Wymazała

  tel. 666 300 051

  m.wymazala@planetpr.pl

 • Sylwia Wozniak
  Sylwia Woźniak

  tel. 012 376 42 70

  s.wozniak@planetpr.pl

test

Internauci! Wasz głos liczy się w „Klasie ze snów’

Na konkurs „Klasa ze snów” wpłynęło kilkaset komiksów z całej Polski. W konkursowe szranki stanęły szkoły z wielkich aglomeracji, małych miast jak i wiosek. Ich twórcami są uczniowie w różnym wieku. Prace przygotowywane były zarówno grupowo, jak i indywidualnie, pod opieką nauczycieli i zupełnie samodzielnie. Każda z prac przedstawia inną wizję klasy za 100 lat. Nauka w niej będzie nie tylko przyjemna, ale także – dzięki nowym technologiom – bardziej efektywna. Werdykt, która wizja jest najbliższa internetowej publiczności, poznamy już w marcu.

Niemal każdy z nadesłanych komiksów wyraźnie dowodzi, że nowoczesność kojarzy się uczniom z technologią. To właśnie ona podkreśla, że bohaterowie prac uczą się w innej szkole, w szkole przyszłości. Na szczęście w wyobrażeniach autorów prac technologia nie zastępuje dzieciom całkowicie przyjaciół, ani rozmów – mówi Michał Biernacki – członek Jury, przedstawiciel marki NOBO w Polsce i Organizatora konkursu.

Czy wizja autorów prac zbiegnie się z wyobrażeniami Internautów? Przekonamy się niebawem. Tymczasem, Internauci do myszek – dzięki Wam jedna ze szkół otrzyma zestaw multimedialny o wartości ok. 4 000 zł zawierający: projektor DLP SVGA, wizualizer CP135 oraz linkę zabezpieczająca Twin. Pamiętajcie, że to Wasz głos może być decydujący!

 

O marce NOBO
NOBO to znana na całym świecie marka produktów biurowych oraz sprzętu przeznaczonego do komunikacji wizualnej, należąca do międzynarodowej firmy ACCO Brands Corporation. NOBO dostarcza na rynki światowe nowoczesne systemy prezentacji i planowania, wysokiej klasy sprzęt multimedialny (projektory, rzutniki, wskaźniki laserowe) oraz rozbudowane systemy ekspozycyjne (ekrany projekcyjne, flipcharty, tablice informacyjne).
Więcej informacji: www.acco.pl