plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Internauci do myszek – głosujemy na Eko Klasę ze Snów!

Do końca ubiegłego roku szkoły z całej Polski nadsyłały projekty na III edycję konkursu Klasa ze Snów, której organizatorem jest marka NOBO. Jury już podjęło decyzję i wyłoniło trzech zwycięzców, natomiast w lutym pałeczkę przejmują Internauci, którzy przyznają Nagrodę Publiczności. W tym roku uczniowie wykonali prace z wielu nietypowych materiałów. Zastosowano zarówno naturalne tworzywa jak np. gałązki oraz te, które wykorzystywane są na co dzień jak np. butelki czy puszki. Można również zagłosować na grafiki komputerowe, które w tej edycji pojawiły się po raz pierwszy.

Głosowanie na stronie www.klasazesnow.pl zakończy się 28 lutego 2010 r. Decyzję jury, w którym zasiadają przedstawiciele marki NOBO oraz partnera konkursu – Fundacji Aeris Futuro, jak również werdykt Internautów, poznamy już w marcu. Na zwycięzców czekają zestawy do przeprowadzania nowoczesnych prezentacji ufundowane przez NOBO, a członkowie Fundacji Aeris Futuro posadzą w imieniu szkoły dodatkowo 5 drzewek, wraz z pamiątkowymi tabliczkami.

 

Do Nagrody Publiczności nominowane zostały prace uczniów ze szkół:

Szkoła Podstawowa nr 36, Wrocław
Zespół Placówek Specjalnych, Mogilno
Publiczna Szkoła Podstawowa, Dobre k. Radziejowa
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6, Chełm
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej, Raciszyn
Szkoła Podstawowa nr 138 im. Leopolda Staffa, Łódź
Szkoła Podstawowa w Piekarach, Liszki
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24, Radom
Zespół Szkół, Poborszów
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Zagórz
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy, Brzozów
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta, Czarna Białostocka
Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki, Gdynia
Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum, Pawłowice
Szkoła Podstawowa nr 18, Elbląg
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Kępno
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I, Ostrów Wielkopolski
Gimnazjum nr 3, Gorzów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa nr 89, Poznań
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Kalisz