plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

pobierz zdjęcia

  • Agama_2
  • Agama_3
test

Inteligentne sprzątanie z Agamą

Agama_2

Modele posiadają od dwóch do czterech programów sprzątania. Dzięki temu użytkownik może wybrać w jaki sposób robot ma się poruszać po pokoju. Programy uwzględniają sprzątanie w obrębie prostokąta, i jest to uniwersalne ustawienie sprawdzające się przy niemal każdej powierzchni. Program „spirali” pozwala na dokładne sprzątanie większych powierzchni, natomiast dla wąskich korytarzy najlepszym będzie ustawienie „zygzaku”. Dodatkowo każdy z modeli ma możliwość losowego wybierania kierunku sprzątania.

Rola człowieka w tym przypadku ogranicza się do włączenia urządzenia oraz ustawienia odpowiedniego programu sprzątania. Całą resztę wykona za nas inteligentny odkurzacz-robot, który posprząta również miejsca niedostępne dla zwykłego odkurzacza. Agama AiBOT, w zależności od modelu są w stanie posprzątać powierzchnię 30 metrów kwadratowych – AiBOT RC310A, 60 metrów kwadratowych AiBOT RC320A a nawet 100 metrów kwadratowych w przypadku modelu AiBOT RC520A.

Sprzedawane są trzy modele robotów – AiBOT RC310A, RC320A oraz RC520A. Naładowany akumulator pozwala robotom na godzinę ciągłej pracy. Dodatkowo najbardziej zaawansowany technologicznie model AiBOT RC520A w momencie wyczerpywania baterii powraca do stacji dokującej gdzie uzupełnia energię do dalszej pracy.

Wszystkie produkty marki AGAMA objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.agamazone.com