plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Imperium atakuje Toruń (już w sobotę!)

Impreza rozpocznie się przemarszem ulicami Torunia postaci przebranych w efektowne stroje inspirowane Sagą Georga Lucasa. Później uczestnicy przeniosą się do budynku Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki czasu", gdzie wśród kolejnych atrakcji przewidziano m.in. spotkania z aktorami wcielającymi się w Imperialnych Admirałów – Richardem LeParmentierem (Admirał Motti) i Kennethem Colley’em (Admirał Piett), rocznicową wystawę, warsztaty. StarForce2009 to także jedyna okazja, by osobiście zwiedzić wnętrza Pałacu Jabby i wstąpić w szeregi Akademii Jedi. Pełny program i wiele wskazówek (jak dotrzeć, gdzie nocować) można znaleźć na oficjalnej stronie – http://www.starforce.eu.

Organizatorami StarForce 2009 są Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna i Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, przy współpracy członków Legionu 501 (Polish Garrison), Rebel Legionu (Eagle Outpost) i fanklubów Star Wars z Bydgoszczy i Torunia. Patronat nad imprezą sprawuje Polska Organizacja Turystyczna.

StarForce 2009 odbywa się za zgodą firmy Lucasfilm Ltd., która na potrzeby konwentu i jego promocji udzieliła organizatorom zgody na korzystanie ze znaków towarowych i zdjęć pochodzących z sagi Star Wars.
© 2009 Lucasfilm Ltd. All rights reserved. Used under authorization