plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

II Otwarte Mistrzostwa Narciarskie Wygoda Travel Group za nami!

Piknik rozpoczął się tuż przed godziną jedenastą. Przez kolejne parę godzin na stokach Wierchu Rusińskiego rozgrywano szereg konkursów, w których bawiły się zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Bardzo nas cieszy, że przyjechało tak wiele rodzin, bo to właśnie z myślą o nich organizowaliśmy Mistrzostwa – mówi Andrzej Wygoda, Prezes Wygoda Travel Group. To również wyraźny sygnał, że tego typu imprezy są potrzebne. Z pewnością więc podtrzymamy rodzinny charakter pikniku. Już teraz zapraszam na III Otwarte Mistrzostwa Wygoda Travel Group w 2011 roku!

Wśród odbytych konkursów, dużym powodzeniem cieszył się m.in. wyścig reniferów. Konkurencja, w której dętka z zawodnikiem ciągnięta była przez psa, okazała się trudniejsza, niż wielu startujących w niej śmiałków sądziło. Nie wiem czy to pies ciągnął mnie, czy to ja ciągnąłem psa – z uśmiechem podsumował swoje zmagania Paweł Wilk z Nowego Targu. Ale zabawa była przednia! Przybyli goście brali udział także w wyścigach pingwinów (slalom w płetwach i goglach), w zjeździe slalomowym na jabłuszkach, czy w wyścigach na nartach wieloosobowych.

W południe dorośli z zapartym tchem kibicowali dzieciom, które postanowiły spróbować swoich sił w przygotowanym specjalnie dla nich Slalomie Gigancie. Obserwujący nie mieli wątpliwości, że w startujących drzemie potencjał na prawdziwych sportowców. Najszybciej, bo w niecałe 33 sekundy, wytyczoną trasę pokonał Bartłomiej Trybus z Chorzowa.

Przedstawiciele branży turystycznej konkurowali natomiast w Slalomie Gigancie mężczyzn i kobiet. Po jego zakończeniu okazało się, że ubiegłoroczna zwyciężczyni – Dominika Dworska z Wrocławia, w tym roku z czasem 30,24 sekundy nie tylko ponownie wygrała w swojej klasie, ale była również szybsza od Krzysztofa Komorka z Wrocławia, który slalom mężczyzn ukończył z wynikiem 30,56 sekund.

Po całodziennych zmaganiach i zapadnięciu zmroku na scenie pojawiła się Małgorzata Ostrowska z zespołem. Pełna energii wokalistka nie zawiodła, porywając słuchaczy do zabawy dźwiękami swoich największych przebojów. Koncert trwał ponad godzinę. Na zakończenie pikniku niebo rozbłysło blaskiem sztucznych ogni. Całodzienna impreza dobiegła końca…