plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Idealny towarzysz podróży

EX-H15 wzbogacił serię Hi-Zoom, która gromadzi aparaty dysponujące możliwością kilkukrotnego zbliżenia. W połączeniu z 24-milimetrowym, szerokokątnym obiektywem pozwala to fotografować nawet najbardziej oddalone obiekty. Aparat wyróżnia się także ciekawą sylwetką i dużym, 3-calowym wyświetlaczem (Super Clear LCD).

Konstrukcję nowego modelu oparto o 14,1-megapikselową matrycę CCD i procesor graficzny EXILIM Engine 5.0. Do wyposażenia dołączono obiektyw o 10-krotnym zbliżeniu, mechaniczną stabilizację obrazu oraz wyświetlacz LCD o rozdzielczości 960×480 pikseli. Wszystkie komponenty umieszczono w obudowie o wymiarach 102,5×62,1×29,3 mm. Całość, wraz z baterią i kartą pamięci, waży 206 g.

EX-H15 posiada możliwość nagrywania filmów w formacie HD 720p. Nie zapomniano także o predefiniowanych trybach ustawień oraz dodatkowych funkcjach, takich jak Make-Up Mode, Dynamic Photo czy Art Shot.

Sugerowana cena detaliczna modelu EX-H15 wynosi 1099 PLN brutto.

Więcej na www.exilim.pl

Wyłącznym dystrybutorem aparatów fotograficznych Casio Exilim na Polskę jest firma Zibi S.A.

 

 

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” – niezwykły, oraz ang. „SLIM” – smukły.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.exilim.pl