plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Hubertus Świętokrzyski

Hubertus Świętokrzyski jest wydarzeniem promującym kulturę myśliwską. To impreza mająca na celu kontynuowanie wiekowych zwyczajów łowieckich, które wpisują się w polską tradycję narodową.

Tegoroczną edycję rozpocznie przemarsz myśliwskich pocztów sztandarowych i pokaz gonitwy za lisem. Następnie uczestnicy będą mogli wziąć udział w degustacji pieczonego dzika i pokazie tradycyjnych rzemiosł, a także obejrzeć prezentację psów myśliwskich. Organizatorem imprezy jest Muzeum Wsi Kieleckiej, a więcej informacji można znaleźć na swietokrzyskie.travel