plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Gwiezdne Wojny z Planet PR

Do zadań Planet PR należeć będzie kompleksowa obsługa medialna oraz działania w portalach społecznościowych. Za współpracę z klientem i koordynację działań odpowiada Anna Deręgowska-Watza oraz Arkadiusz Słowik.

O StarForce 2010

Impreza organizowana dla uczczenia 30 rocznicy światowej premiery „Imperium Kontratakuje” jest przygotowywana przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną przy wsparciu Urzędu Miasta Bydgoszcz, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Bydgoskiego Fanklubu Star Wars, Toruńskiego Imperium Star Wars oraz organizacji kostiumowych 501st Legion i Rebel Legion.
Więcej na www.starforce.eu

O firmie Planet PR

Planet PR to jedyna kosmiczna agencja public relations. Specjalizuje się w doradztwie komunikacyjnym, zarządzaniu relacjami mediowymi oraz w nowatorskich działaniach internetowych. Realizuje projekty w Polsce i za granicą. Obsługuje klientów z branży turystycznej, IT, medycznej oraz kosmicznej.
Więcej na www.planetpr.pl