plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

test

Gwiezdne Wojny trzeci raz z Planet PR

StarForce_logo

Agencja Planet PR po raz trzeci z kolei odpowiada za promocję ogólnopolskiego zlotu miłośników Gwiezdnych Wojen – StarForce 2011 w Toruniu.

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna wybrała agencję z uwagi na bardzo dobre efekty obsługi dwóch ostatnich edycji imprezy, nagrodzonej Złotymi Formatami. Do zadań Planet PR należeć będzie kompleksowa obsługa medialna oraz działania w social media.

 Za współpracę z klientem o koordynacje działań odpowiada Anna Deręgowska-Watza.

O StarForce 2011

Impreza organizowana jest przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną przy wsparciu Urzędu Miasta Toruń, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, przy współpracy Toruńskiego i Bydgoskiego Fanklubu Star Wars oraz członków Legionu 501 (Polish Garrison) i Rebel Legionu.