plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Gwiezdna Saga Planet PR

Całość działań była realizowana na zasadach pro publico bono. Jak powiedział Łukasz Wilczyński, Dyrektor Planet PR „Włączenie się w StarForce było dla nas przyjemnością – sami od wielu lat jesteśmy związani ze środowiskiem, będąc fanami Gwiezdnej Sagi. Widać to zresztą nawet w naszym – kosmicznym – wizerunku, więc nie mogło nas zabraknąć na takiej imprezie”.

Za współpracę z klientem i koordynację działań odpowiadała Anna Deręgowska-Watza.

O StarForce 2009

StarForce 2009 miał na celu uczczenie 30 rocznicy polskiej premiery Gwiezdnych Wojen w Polsce. Impreza została zorganizowana przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną i Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, przy współpracy członków Legionu 501 (Polish Garrison), Rebel Legionu (Eagle Outpost) i fanklubów Star Wars z Bydgoszczy i Torunia. Patronat nad imprezą sprawowała Polska Organizacja Turystyczna. Więcej na www.starforce.eu

 

O firmie Planet PR

Planet PR to jedyna kosmiczna agencja public relations. Specjalizuje się w doradztwie komunikacyjnym, zarządzaniu relacjami mediowymi oraz w nowatorskich działaniach internetowych. Realizuje projekty w Polsce i za granicą. Obsługuje klientów z branży IT, medycznej oraz kosmicznej. Więcej na www.planetpr.pl