plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Gwiazdy polecają Świętokrzyskie

Eleganckie wydawnictwo, przygotowywane przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego, będzie początkowo dostępne w centrach informacji turystycznej, na targach oraz imprezach promocyjnych regionu. Wiesław Gołas opowie o swym rodzinnym domu w Kielcach, Bogdan Wenta zaprosi na swoje ulubione stoki narciarskie, Edyta Herbuś przybliży Busko Zdrój, (w którym wyleczyła dotkliwą kontuzję), natomiast Artur Żmijewski przedstawi magiczne zakątki Sandomierza.

„Patrzymy na Świętokrzyskie ich oczami. Mamy nadzieję, że pokazując województwo przez pryzmat sławnych osób, zachęcimy turystów do odwiedzenia regionu, którym zachwycają się znane gwiazdy filmu, muzyki czy sportu” – mówi Anna Drzewiecka, koordynatorka ds. wydawnictw i multimediów w świętokrzyskiej ROT.

W folderze o swoich ulubionych miejscach opowiadają też: Mirosław Baka, Andrzej "Piasek" Piaseczny, Bożena Walter, Krzysztof „KASA” Kasowski, Bronisław Opałko, Piotr „Liroy” Marzec, Andrzej Poniedzielski, Janusz Radek, Rafał Olbiński czy Włodzimierz „Kinior” Kiniorski. Więcej informacji o Świętokrzyskiego można znaleźć na stronie www.swietokrzyskie.travel.

 

O Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego z siedzibą w Kielcach, została powołana w 2002 roku w celu rozwoju turystyki w regionie. Ponadto ma na celu integrację środowiska turystycznego w województwie świętokrzyskim poprzez współpracę sektora publicznego z sektorem gospodarki turystycznej oraz stowarzyszeniami działającymi w obszarze turystyki. Więcej na www.rot.swietokrzyskie.travel