plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

pobierz materiały

pobierz zdjęcia

  • Navigator_905_Bamboo_1
  • Navigator_905_Bamboo_2
  • Navigator_905_Bamboo_3
test

Gryzoń z dżungli

Gryzon_z_dzungli

Na polskim rynku pojawiła się myszka Genius Navigator 905 Bamboo. Gryzoń odznacza się wyjątkową konstrukcją bo wykonaną z elementów drewna bambusowego.

Navigator 905 Bamboo to połączenie wytrzymałej konstrukcji plastikowej z elementami drewna. Myszka Geniusa na tle innych przenośnych gryzoni wyróżnia się nie tylko wyglądem ale również jakością wykonania. Producent postanowił pod drewnianym pokryciem umieścić swoje najnowsze bezprzewodowe technologie tworząc funkcjonalną przenośną myszkę.

Dzięki temu Navigator 905 Bamboo została wyposażona w najnowszy mechanizm śledzenia BlueEye, działający na niemal każdej powierzchni oraz wysokiej jakości układ optyczny o wartości 1200dpi. W nowej myszce zastosowano również mechanizm radiowy 2.4GHz, dzięki któremu myszka może działać bez zakłóceń w odległości do 10m od komputera.

Genius Navigator 905 Bamboo jest w pełni mobilna, dzięki dołączonemu do zestawu mocowaniu do laptopa oraz wewnętrznego schowka na mini odbiornik wepnij-i-zapomnij.

W ofercie dostępny jest również model myszki Navigator 905 Wood, która jest wykonany z elementów drewna naturalnego. Cena nowych myszek to około 70PLN.

Specyfikacja techniczna:
• Wykonanie z elementów drewna naturalnego lub bambusowego
• Mechanizm śledzenia BlueEye
• Układ optyczny: 1200dpi
• Technologia radiowa 2.4GHz
• Mini odbiornik USB wepnij-i-zapomnij
• Waga: 62g
• Zasilanie: 1 bateria AAA