plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Grill na niepogodę

Zdarza się, że amatorzy smakołyków z rusztu szukają miejsca dla grilla na balkonie. Takie rozwiązanie może jednak budzić sprzeciw zarządców budynków czy przeszkadzać sąsiadom, o zagrożeniu pożarowym nie wspominając. Zdecydowanie łatwiej mają osoby, które mieszkają za miastem we własnym domku z ogrodem. Im jednak plany grillowania na świeżym powietrzu może zepsuć pogoda. W takiej sytuacji ratunkiem dla zaplanowanej imprezy pozostaje grill elektryczny lub urządzenia z funkcją grilla.

Antidotum na niesprzyjającą aurę, a także sposobem na urozmaicenie jadłospisu na co dzień może być np. grill elektryczny do zabudowy HVB 31 marki Hoover. Pokryte emalią ruszty zapobiegają przywieraniu potraw, a regulowana moc urządzenia chroni przed przypaleniem. Niewielkie wymiary 28.8 cm x 51 cm sprawiają, że znajdzie on swoje miejsce w każdej, nawet małej kuchni. Choć grill elektryczny nie zstąpi uroku biesiady w ogrodzie, to jednak da możliwość delektowania się widokiem przypiekanych potraw.

Możliwość grillowania oferuje także coraz więcej domowych urządzeń do pieczenia i gotowania. Znajdziemy ją m.in. w piekarniku FVH 929 XL U-see marki Candy. Grill elektryczny służy do przyrządzania np. steków, kiełbasek, szaszłyków, grillowania warzyw. Natomiast funkcja SuperGrill uruchamia podwójną grzałkę grillową, dzięki której przygotowywane mięso lub warzywa mają bardziej apetyczny wygląd, lepiej smakują i zachwycająco pachną. Smak grillowanej potrawy uzyskamy również w kuchence mikrofalowej Candy CMC 9528 z funkcją grilla o mocy 1100 W i piekarnika.