plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Głębia dźwięku Geniusa 4500

Moc zestawu została rozłożona na 45-watowy subwoofer, głośnik centralny o mocy 16W oraz cztery głośniki satelitarne po 16W każdy. Pozwala to uzyskać efekt dźwięku otaczającego a zestaw doskonale sprawdza się podczas oglądania filmów, słuchania muzyki oraz grania w gry komputerowe. Dodatkowo dźwięk wzbogaca głęboki bas, za sprawą 6,5” przetwornika ukrytego w subwooferze.

Aby nie odrywać się od fotela do zestawu dołączony jest pilot, dzięki któremu można regulować głośność oraz łączyć się z innymi urządzeniami stereo. Na subwooferze umieszczono wyświetlacz LED, który pokazuje aktualny poziom głośności. Do zestawu w prosty sposób mogą zostać podłączone DVD, telewizor oraz inne urządzenia stereofoniczne.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl