plane

Blog

test

GITEX 2011- weekend technologii

Geil_evo_corsa_2

W tym roku targi nowoczesnych technologii „GITEX Technology Week 2011” odbędą się 9-13 października. Wśród największych na świecie producentów w Dubaju pojawi się również tajwańska firma GeIL.

GeIL, producent wysokiej jakości pamięci DDR na targach GITEX Technology Week 2011 przedstawi najnowszą serię pamięci DDR3 Enhance Corsa oraz Enhance Corsa EVO. Pamięci te stworzono z myślą o graczach oraz entuzjastach overclockingu.

Jako submarki GeIL, zaprezentowane zostaną również produkty Thortech oraz Epicgear. Ze strony Thortech pojawi się nowy model zasilacza Thunderbolt PLUS, który został wyposażony w panel diagnostyczny iPower Meter. Natomiast marka Epicgear przedstawi innowacyjną myszkę przeznaczoną dla graczy.

Meduza, bo taką nazwę nosi najnowsza myszka, posiada dwa wbudowane sensory zarówno optyczny jak i laserowy. Za pomocą jednego przycisku w szybki sposób użytkownik może przełączyć się z trybu śledzenia laserowego na optyczny i odwrotnie.

GITEX Technology Week to jedne z największych i najważniejszych targów branży technologii informacyjnych i komunikacyjnych na Bliskim Wschodzie. GITEX przyciąga co roku ponad 3500 krajowych i międzynarodowych dostawców nowoczesnych technologii.