plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Genius w polskiej wersji językowej

Polska odsłona strony internetowej firmy Genius w rodzimym języku przedstawia wszystkie kluczowe informacje, dotyczące zarówno marki, jak i oferty produktowej. W jednym miejscu zebrano nie tylko specyfikacje techniczne, ale również blog, media społecznościowe i poradniki wideo.

Równolegle do odświeżenia oficjalnej witryny, uruchomiono także handlowy serwis www.geniusnet.pl. Zawiera on pokaźny, aktualizowany na bieżąco zbiór aktualności, informacje o polskich recenzjach i testach, a także liczne ciekawostki, m.in. w postaci recenzji wideo.

Ponadto, na oficjalnej stronie fanowskiej, która dostępna jest pod adresem www.facebook.com/GeniusPL, w zakładce „Dyskusja”, można zadawać pytania polskiej pomocy technicznej.

Wszystkie produkty marki Genius objęte są 24-miesięczną gwarancją i można je kupić w większości polskich sklepów.

 

 

O marce Genius

Założony w 1985 roku tajwański koncern Genius to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl