plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Genius SW-HF5.1 5050 – 150W mocnego brzmienia

Głośniki Genius SW-HF5.1 5050, oprócz bardzo dobrego brzmienia, wyróżnia moc muzyczna równa 150W. Dołączony pilot pozwala sterować wszystkimi funkcjami wprost z wygodnego fotela. Użytkownik może m.in. regulować poziom głośności poszczególnych kolumn lub decydować o wyborze źródła dźwięku.

Potężny, 75-watowy subwoofer gwarantuje wyraziste i głębokie basy. Trójdrożny głośnik centralny, podobnie jak dwudrożne satelity, dysponuje mocą 15W. Całość bezproblemowo współgra ze wszystkimi odtwarzaczami DVD, konsolami do gier, odtwarzaczami CD/MP3 czy po prostu zwykłymi kartami dźwiękowymi PC.

Sześciokanałowe głośniki Genius SW-HF5.1 5050 objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta i kosztują 359 PLN brutto.

Polska recenzja wideo zestawu Genius SW-HF5.1 5050 dostępna jest pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=-90cfwNhjnU

 

 

O marce Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius, to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl