plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Genius – stylowe głośniki z nowej serii J

Głównym przeznaczeniem nowych zestawów SP-J200 (5W) i SP-J330 (8W) są komputery stacjonarne, laptopy oraz odtwarzacze MP3. Ich konstrukcja oparta jest o niewielkie, 2-calowe głośniki. Spośród innych wyróżnia je elegancki wygląd, na który składa się lśniąca, obudowa oraz unikalne, wzorzyste pokrycie membran.

Oba modele posiadają wejście liniowe oraz wyjście słuchawkowe. Prócz regulacji głośności, dostępny jest dodatkowy potencjometr, odpowiadający za barwę dźwięku.

Nowe zestawy głośnikowe z serii J objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta i kosztują, odpowiednio, 49 PLN brutto za model SP-J200 oraz 69 PLN brutto za wersję SP-J330.

 

 

O marce Genius

Założony w 1983 roku, tajwański koncern Genius to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone dla użytku domowego (głośniki, klawiatury czy myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników ze względu na swą doskonałą jakość przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji dostępnych jest na witrynie www.geniusnet.com.