plane

Blog

Kontakt dla mediów

  • Lukasz Wilczynski
    Łukasz Wilczyński

    tel. 516 036 036

    l.wilczynski@planetpr.pl

  • Anna Watza
    Anna Watza

    tel. 516 086 086

    a.watza@planetpr.pl

  • Malgorzata_Szywala
    Małgorzata Szywała

    tel. 666 300 053

    m.szywala@planetpr.pl

  • Dorota_Ryciak
    Dorota Ryciak

    tel. 666 300 052

    d.ryciak@planetpr.pl

  • Katarzyna Banas
    Katarzyna Banaś

    tel. 666 300 054

    k.banas@planetpr.pl

  • Izabela Ozaist
    Izabela Ozaist

    tel. 666 300 057

    i.ozaist@planetpr.pl

  • Karolina Potempa
    Karolina Potempa

    tel. 666 300 058

    k.potempa@planetpr.pl

  • Magdalena Wymazala
    Magdalena Wymazała

    tel. 666 300 051

    m.wymazala@planetpr.pl

  • Sylwia Wozniak
    Sylwia Woźniak

    tel. 012 376 42 70

    s.wozniak@planetpr.pl

test

Genius SP-i160 – dźwiękowy bąbelek

Genius SP-i160, za sprawą wbudowanego, litowo-jonowego akumulatora, może pracować nieprzerwanie przez 8 godzin. Powinien okazać się przydatny dla użytkowników netbooków oraz odtwarzaczy MP3/MP4. Jego konstrukcja ma zagwarantować wyraziste brzmienie, które pozwoli na podróżny seans filmowy czy grillowanie przy akompaniamencie ulubionych utworów.

Ładowanie odbywa się za pośrednictwem portu USB. SP-i160 może odtwarzać dźwięk z każdego urządzenia, które wyposażono w 3,5-milimetrowe wyjście typu mini-jack. Nie zapomniano także o posiadaczach telefonów komórkowych. W zestawie, oprócz kabla USB i pokrowca, znajduje się specjalny konwerter na wtyk 2,5 mm.

Nowość dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz czarnej. Objęto ją 24-miesięczną gwarancją i można ją nabyć już za 37,99 PLN brutto.

 

 

O marce Genius

Założony w 1983 roku tajwański koncern Genius, to producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i urządzeń cyfrowych. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.geniusnet.pl